SALTO KS praėjimo kontrolės sistema pilnai valdoma mobiliu telefonu

SALTO KS tai išmanesnis būdas valdyti praėjimo kontrolės sistemą mažam bei vidutiniam verslui. Belaidė praėjimo kontrolės sistema kuri jau išbandyta rinkoje ir puikiai veikia.

Daugiau informacijos

Kauno kolegija įsidiegė SALTO belaidę praėjimo kontrolės sistemą

Kasmet Kauno kolegiją papildo apie 2300 naujų studentų. Kartu su studentais savo žiniomis dalinasi daugiau nei 550 dėstytojų,

Daugiau informacijos

Salto elektronines spynas viešbučiuose jau galima atrakinti ir mobiliuoju telefonu

Astoria 7 viešbutis San Sebastiane, Ispanija, yra viena iš pirmųjų pasaulyje,kuris gali valdyti svečių viešnagę nusiunčiant jiems kambario raktus tiesiogiai į išmanųjį telefoną.

Daugiau informacijos

Salto naujiena XS4 mini

SALTO Systems pristatė naujausią produktą savo XS4 belaidžių elektroninių spynų linijoje –  XS4 mini.

Daugiau informacijos

SALTO elektroninės spynos mokslo įstaigoms

Mokslo sektorius vis dažniau susiduria su grėsmėmis kurias lemia staiga pratrūkęs moksleivių įniršis. Kasmet pasaulį sudrebina įvykiai kai moksleiviai mokykloje panaudoję ginklus užpuola mokytojus ar bendramokslius.

Saltosystems glaudžiai bendradarbiaudama su mokslo įstaigomis ir būdama elektroninės praėjimo kontrolės lyderė mokslo sektoriuje, atsižvelgdama į situaciją sukūrė specialią belaidę elektroninę spyną Salto AMOK.

Daugiau informacijos

Naujos kartos belaidės elektroninės spynos Kirtimų logistikos centre

KIRTIMŲ LOGISTIKOS CENTRAS (KLC) yra įsikūręs logistikos ir pramoniniame Vilniaus Aukštųjų Panerių rajone

Daugiau informacijos

Salto Systems pripažinta 8-a pagal dydį eigos kontrolės bendrovė pasaulyje

SALTO Systems – naujos kartos praėjimo kontrolės sistemos, paremtos belaidėmis elektroninėmis spynomis, gamintoja rinkos tyrimų bendrovės IMS Research pagal „Pasaulio rinkos praėjimo kontrolės įranga“ 2013 metų ataskaitą buvo pripažinta kaip 8-a pagal dydį praėjimo kontrolės bendrovė pasaulyje.

Daugiau informacijos

Žalgirioklinika plečia SALTO belaidžių elektroninių spynų sistemą

Viešoji įstaiga “Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirioklinika” įsikūrusi pačiame Vilniaus centre, Kalvarijų ir Žalgirio gatvių sankryžoje. Klinikos steigėjas – Sveikatos apsaugos ministerija ir Vilniaus Universitetas.

Daugiau informacijos

Salto elektroninės spynos užtikrino saugumą Didžiojo Aštuoneto susitikimo metu

„Lough Erne Golf Resort ” – vieta, kur vadovai iš Didžiosios Britanijos, JAV, Kanados, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Japonijos, Rusijos ir ES susitiko aptarti pagrindinių pasaulinių ekonominių

Daugiau informacijos

SALTO naujiena: elektroninės spynos evakuacinėms durims.

Naujosios SALTO elektroninės spynos XS4 PBA12020 yra testuotos pagal evakuacinių durų spynas reglamentuojantį standartą EN1125 ir sertifikuotos kaip galimos naudoti evakuacinėse duryse.

Daugiau informacijos

Naują UVS Group biurą saugo modernios ir šiuolaikiškos Salto elektroninės spynos

UVS Group tai viena moderniausių ir pažangiausių įmonių grupių savo veiklą vykdanti ne tik Lietuvoje bet ir už jos ribų.

Daugiau informacijos

Nauja elektroninių Salto Geo cilindrų linija suteikia naujas galimybes praėjimo kontrolės sistemai

Nauji elektroniniai cilindrai praplėtė Salto praėjimo kontrolės sistemos produktų asortimentą tam, kad rengiant saugią ir patikima įeigos kontrolės sistemą neliktų neužrakintų durų patalpų ar teritorijų. Projektuojant praėjimo kontrolės sistemą susiduriama su keliomis sunkiai išsprendžiamomis situacijomis kai elektroninė spyna reikalinga berėmio stiklo duryse, varteliuose ar kitose vietose kur įprastomis sąlygomis neįmanoma uždėti belaidės elektroninės spynos ar...

Daugiau informacijos

Naujas Ibis viešbutis Kauno centre, įsidiegė SALTO elektroninę praėjimo kontrolės sprendimą

Viešbutis Viešbutis įsikūręs vos kelios minutės pėsčiomis nuo istorinio senamiesčio, arti geležinkelio ir autobusų stočių su patogiu susisiekimu iki Kauno oro uosto. Naujame viešbutyje yra 125 svečių kambariai su oro kondicionavimio sistema.

Daugiau informacijos