Salto KS

 

Salto KS – tai praėjimo kontrolės valdymo sistema. Sistema paremta ir valdoma debesų technologijos pagrindu, tad visi atnaujinimai, pakeitimai ar redagavimai vyksta realiu laiku. Apie Salto KS plačiau apačioje.

Programa

Salto KS sistema gali būti valdoma iš kompiuterio (per web naršyklę) arba naudojant mobiliąją aplikaciją išmaniajame įrenginyje. Salto KS iš kitų sistemų išsiskiria tuo, jog valdyti bei administruoti vartotojų praėjimą galima ir iš mobiliojo telefono. Tai leidžia praėjimo kontrolę valdyti bet kurioje vietoje bet kuriuo laiku. Pilnas sistemos valdymas lieka naudojant web puslapio prieigą, o išvykus galima prisijungti ir valdyti sistemoje nuotolinį atrakinimą, peržiūrėti įvykius ar užblokuoti asmenis per mobilųjį telefoną. “Salto KS” programą galima atsisiųsti iš “Google Play” ar “Apple Store” mobiliųjų aplikacijų parduotuvės.

Vartotojų konfigūracija

Prisijungę prie savo Salto KS sistemos per Web naršyklę turėsite daugybę konfigūravimo galimybių. Vos keliais žingsniais galėsite sukurti ar pakviesti naujus vartotojus į savo vietovę. Lengvai galėsite pakeisti vartotojų roles esančias Jūsų Salto KS sistemoje. Galėsite suteikti ir tam tikras teises atskiriems vartotojams, kaip nuotolinis atrakinimas, atrakinimas neprisijungus prie tinklo ar ofiso režimo įjungimo galymybę.

Specifinė praėjimo galimybė

Esant didelei įmonei bei turinčiai daug joje dirbančių ar apsilankančių vartotojų yra sunku suvaldyti žmonių srautą – kas, kada ir kur gali/turi praėjimo teisę pro tam tikras duris. Salto KS siūlo lengvai naudojamą, intuityvią web sąsają, kurioje galima šią problemą lengvai išspręsti. Salto KS sistemoje galima nustatyti, kokie asmenys, pro kur ir kada gali praeiti. Tiesiog pasirinkite dienas, valandų rėžius ir praėjimus, pro kuriuos tam tikrais laikais specifiniai asmenys turės praėjimo teisę.

Įvykių peržiūra

Salto KS Jums leidžia matyti visų, 24/7 panaudotų praėjimų, atrakinimų ar nuotolinių durų atrakinimų įvykius. Jums bus atvaizduojami visi incidentai, kurie bus susiję su Jūsų sistemos Salto KS elektroninėmis spynomis. Prisijungus per Web naršyklę, Jums netgi bus galima nusistatyti, kokie įvykiai ir kaip būtų atvaizduojami – galbūt vienus norėsite nukreipti į savo elektroninį paštą, o dėl kitų – gauti informacinį pranešimą tiesiai į Jūsų telefoną. Vieni įvykiai iš tokių, kaip atmesti įėjimai pro duris, durys paliktos atidarytos ar senkančios spynose esančios baterijos.

Nuotolinis durų atrakinimas

Mobilioji Salto KS aplikacija stipriai praverčia, dėl smulkių, tačiau labai naudingų valdymo specifikacijų. Viena iš jų – nuotolinis atrakinimas. Programėlė Jums leis atrakinti Jūsų norimas duris bet kada ir esant bet kurioje pasaulio vietoje. Galbūt norima atrakinti duris darbuotojui, kuris dar neturi Salto KS rakto (mobiliojo ar pakabuko), o gal atvyko kurjeris pristatyti siuntos – vienu piršto perbraukimu galėsite jį įleisti.

Mobilieji raktai

Mobilusis raktas yra virtualus atitikmuo fizinės praėjimo kortelės ar pakabuko. Vienu atsisiuntimu registruotas sistemoje vartotojas gali laisvai gauti praėjimo teises pro norimas duris. Gavus mobilųjį raktą užteks paspausti vieną mygtuką ir pridėti telefoną prie elektroninės spynos skaitytuvo ir durys atsidarys. Durys atsirakina kuomet Jūsų mobilusis telefonas “susiporuoja” su elektronine spyna naudodamas BLE (Bluetooth Low Energy) technologijos ryšį. Tokiu būdu atrakinant spynas nebūtina pasikliauti vien interneto ryšiu, kadangi mobilusis raktas naudoja Bluetooth funkciją.

Skirtingi el. spynų režimai

Skirtingi verslų tipai darbą pradeda skirtingu laiku ir dažniausiai norima, jog durys būtų atrakintos darbo laiku. Salto KS siūlo Jums lengvą ofiso režimo funkciją “Easy Office Mode”. Nurodykite norimas durų atsirakinimo ir užsirakinimo valandas savo web aplikacijoje ir nebeteks rūpintis, dėl pamirštų užrakinti durų – visa tai elektroninė spyna padarys pati.