Įeigos kontrolė – Salto Space

Įeigos kontrolė Salto Space – inovatoriška vartotojų bei įeigos taškų valdymo bei administravimo sistema. Salto Space yra visiškai integruota išmanių belaidžių spynų valdymo platforma, paremta ir valdoma WEB tinklalapio forma. Tai užtikrina veiksmingą, lanksčią, saugią prieigą prie visų sistemoje turimų durų. Apie Salto Space plačiau apačioje.

Pagrindinės savybės ir privalumai

Įeigos kontrolė Salto Space yra lengvai naudojama sistema, integruojanti visus fizinio saugumo poreikius per sujungtas tinklu, atskiras, baterijomis valdomas belaides išmaniąsias spynas. Tvarkykite ir saugiai kontroliuokite visų savo įrenginių prieigą tiesiai iš savo stalo. Patikrinkite baterijų būseną (norėdami optimizuoti priežiūrą), vartotojo įvykio informaciją ir durų stebėjimą atlikdami kelis paprastus veiksmus.

Įeigos kontroles sistema


Praėjimo kontrolės sistema

Išmanu, saugu, efektyvu ir patikima

Įeigos kontrolės Salto Space technologija leidžia atskiroms belaidėms spynoms nuskaityti, gauti ir irašyti informaciją per šifruotą ir saugią “duomenys kortelėje” (angl. data-on-card) sistemą, kuri naudoja RFID skaitymo/rašymo technologijos galimybes. Saugumo riziką, susijusią su pamestais fiziniais raktais, galima visiškai pašalinti naudojant lanksčią „viskas viename“ internetinę sistemą, integruojančią visus jūsų prieigos valdymo poreikius. Sistemos operatoriai gali valdyti kiekvieną durų ir vartotojo prieigos planą naudodami galingą žiniatinklio prieigos valdymo programinę įrangą. Vartotojai gali atidaryti duris naudodami patogius ir lanksčius kredencialus – išmanųjį telefoną, PIN kodą ar praėjimo kortelę.

Salto Space sistemos valdymo programinė įranga ProAccess

Valdykite savo pastato duris, vaikštančius vartotojus, svečius ar apsaugos sistemą taip, kaip norite Jūs. Padidinkite savo praėjimo kontrolės efektyvumą naudodami saugią, neturinčią limitų bei lanksčią praėjimo kontrolės valdymo sistemą – ProAccess Space.

Ieigos kontroles sistema Salto Space

 

Patogumas

  • Suskirstykite vartotojus į grupes, elektronines spynas į zonas bei valdykite skirtingus praėjimo planus naudodami vartotojų praėjimo lygius.
  • Bet kuriuo metu pridėkite, redaguokite ar atšaukite vartotojo praėjimo teises ir realiuoju laiku pakeiskite grupės(-ių) praėjimo planus.
  • Turėkite visišką pastato prieigos taškų visų funkcijų valdymą – belaidžių išmaniųjų elektroninių durų spynų, laidinių skaitytuvų bei kontrolerių.
  • Mobilaus rakto nusiuntimo galimybė į Salto JustIn Mobile mobiliąją aplikaciją.
  • Realiu laiku stebėkite įrenginių būseną, vaikščiojimų auditą bei įvykius nutinkančius el. spynose.

Praejimo kontrole

Lankstumas

  • Nebūtina kiekviename administravimo kompiuteryje turėti programinės įrangos – įeigos kontrolės sistema Salto Space valdoma per WEB sąsaja (per internetinį puslapį).
  • Realūs pakeitimai gali įvykti ir išjungtoje Salto Space ProAccess programoje.
  • Tvarkykite visas darbo eigas, prieigą ar procesus iš bet kurios darbo vietos.
  • Stebėkite baterijų būseną, programinės įrangos atnaujinimus, kas prie kokių durų ir kada pateko, kada durys buvo paliktos atidarytos, apie įsibrovimus ir pan. – realiuoju laiku ir tik iš vienos platformos.
  • Niekada nepraleiskite jokių kritinių įvykių, įskaitant savalaikę informaciją apie el. spynų priežiūros poreikius.

Ieigos kontrole

Saugumas

  • Patikima ir saugi duomenų bazių infrastruktūra su SQL arba „Windows“ pagrindu atliekamu autentifikavimu.
  • Saugus, patogus ir ekonomiškas būdas kontroliuoti, kas turi prieigą prie jūsų pastato ir kada ta prieiga leidžiama, remiantis vartotojo kortelėje užšifruotais kredencialais.
  • Padidinkite saugumą turėdami didesnį durų skaičių, platindami informaciją apie prieigos privilegijų pakeitimus, prarastus raktų atšaukimus, atnaujintą juodojo sąrašo informaciją, neprisijungus tinkle veikiančius audito įrašus ir dar daugiau.
  • Sugedus tinklui, SALTO Space įeigos kontrolė ir jos valdymo tinklas ir toliau veikia sklandžiai, naudodamas pagrindinę SALTO SVN duomenų kortelėje pagrindo technologiją.
  • Belaidžių elektroninių spynų valdymas yra paprasčiausias būdas apsaugoti ir valdyti prieigą pro duris aplink pastatą ir jo viduje.
  • Akimirksniu panaikinkite pamestą / pavogtą išmaniojo telefono prieigą.

Praėjimo kontrolė Salto Space

Funkcionalumas

  • Lengvai atnaujinkite savo licenciją, padidindami funkcionalumą Jums reikalingu greičiu ir patogumu. Programinė įranga visuomet gaus naujausius atnaujinimus be papildomo mokesčio.
  • Nuotoliniu būdu lengvai atrakinkite, atidarykite ar užrakinkite duris pagal tos dienos planus ar iškilusius įvykius.
  • Valdykite skirtingų tipų el. spynas, laidinius skaitytuvus, kontrolerius ar spintelių spyneles toje pačioje platformoje.
  • Sumažinkite eiles leisdami koduoti raktų korteles tiesiai per sienos skaitytuvą pagrindiniame prieigos taške. Tai galima padaryti pirmą kartą, kai vartotojas pateikia savo kortelę, taupydamas laiką ir poreikį eilėje patvirtinti kortelę.

Praejimo kontrole

Universalumas

  • ProAccess Space lengvai integruojasi su liftų praėjimo kontrolių sistemomis taip įgalinant limituotą tam tikrų aukštų prieigos teisę pastate. Įsitikinkite, jog tik autorizuoti asmenys galėtų patekti į tam tikrus pastato aukštus, kur norimas aukštas gali būti pasirenkamas tik pridėjus praėjimo kontrolės kortelę ar kitą išmanųjį raktą.
  • Programinė įranga puikiai tinkanti ne vien pastovių vartotojų administravimui, tačiau ir viešbučių ar kitų klientus bei svečius priimančių įstaigų valdymui. Programoje esantis viešbučių administravimo įrankis leis puikiai valdyti bei matyti užimtus kambarius, užimtumo laiką bei suteikti laikinus raktus naujiems atvykstantiems klientams.
  • Salto Space pilnai integruojasi su “Wiegand” protokolu veikiančiomis automobilių stovėjimo aikštelių kameromis, kurios leidžia suteikti praeigos teisę bei administruoti net ir vartotojų automobilius.

 

Daugiau informacijos apie SALTO Space sistemą bei jos valdymo programą ProAccess galite sužinoti gamintojo puslapyje arba mūsų biure Vilkpėdės 2A, Vilnius arba telefonu +370 655 54577