Salto elektronines spynas viešbučiuose jau galima atrakinti ir mobiliuoju telefonu

Astoria 7 viešbutis San Sebastiane, Ispanija, yra viena iš pirmųjų pasaulyje,kuris gali valdyti svečių viešnagę nusiunčiant jiems kambario raktus tiesiogiai į išmanųjį telefoną.

2009 metais atidarytas Hotel Astorija 7 idealus pasirinkimas kino mėgėjams, kadangi viešbutis pastatytas ant buvusio kino tertro pamatų, o kiekvienas iš 102 kambarių įrengtas individualiai pagal kino temą. Tai leidžia svečiams atsipalaiduoti ir praleisti naktį su Glenn Close, Sean Penn and Quentin Tarantino bei kitais.

Visiškai nestebina ir viešbučio noras sukurti draugišą aplinką, apjungiančią komfortą bei funkcionalumą. Todėl viešbutis nuolatos jieško naujausių technologijų, kurios padėtų tai įgyvendinti.  Svečių komfortui bei saugumui Astoria 7 įsidiegė naujos kartos belaides elektronines Salto spynas. Tačiau viešbučio vadovybė priėme sprendimą dar patobulinti sprendimą, todėl Astorija 7 tapo vienas iš pirmų viešbučių pasaulyje įsidiegusių naują Salto JustIN technologiją leidžiančią svečiams duris atrakinti mobiliuoju telefonu.

Salto ir JustIN mobilus raktas

Salto šiandien yra vienas iš naujos kartos belaidžių elektroninių spynų etalonų. Daugiau kaip 2 mln elektroninių spynų somontuota visama pasaulyje. Salto belaidė įeigos kontrolės sistema įdiegta ne viename gerai žinomame bei prestižiniame pasatate. Skaičiuojama, kad daugiau nei 14 mln vartotojų kasdien naudojasi naujos kartos Salto praėjimo kontrolės sistema.

Įeigos kontrolės sprendimų per mobilųjį ryšį paklausa smarkiai auga visame pasaulyje. Viešbučių operatoriai nori sprendimų, kurių pagalba viešbučio svečiai išmaniuoju telefonu galėtų užsisakyti kambarį, užsiregistruoti veišbutyje, patekti į jiems priskirtą kambarį bei išsiregistruoti iš viešbučio savarankiškai. Matydami šį augantį poreikį Salto sukūrė „JustIN mobilų raktą“. Tai revoliucinė bei intuityvi mobili programa, kuri leidžia išmaniajam telefonui bendrauti su Salto belaidėmis elektroninėmis spynomis, suteikiant galimybę patekti į viešbučio kambarį neneaudojant jokių magnetinių ar kitokių kortelių.

Dėl šios naujos technologijos Hotel Astoria 7 savo svečiams gali pasiūlyti ne tik puikius kambarius, bet taip pat ir galimybę jį atrakinti mobiliu telefonu. Visas procesas labai paprastas ir nesudėtingas. Patvirtindamas rezervaciją svečias nurodo ar nori gauti kambario raktą į savo išmanųjį telefoną (iOS arba Android) ir viskas.

SALTO JustIN Mobilus raktas yra nauja aplikacija per kurią Hotel Astoria 7 dabar siūlo savo svečiams unikalią patirtį, suteikiant jiems neprilygstamą patogumą užtikrint maksimalų komfortą.

SALTO JustIN aplikacija SALTO JustIN mobilus raktas