SALTO KS praėjimo kontrolės sistema pilnai valdoma mobiliu telefonu

SALTO KS tai išmanesnis būdas valdyti praėjimo kontrolės sistemą mažam bei vidutiniam verslui. Belaidė praėjimo kontrolės sistema kuri jau išbandyta rinkoje ir puikiai veikia.

Stabilus ir patikimas ryšys užtikrina puikų funkcionalumą lyginant su tradicinėmis praėjimo kontrolės sistemomis ir tam nereikia jokių laidų vedžiojimo. Tam net nebūtinas interneto ryšys.

Salto KS privalumai

Rakinkite duris nuotoliniu būdu

Su SALTO KS slaptažodžio funkcija duris saugiai galima atrakinti iš bet kurios Pasaulio vietos!

Valdykite kas, kur ir kada gali patekti

Saltoks.com Jums leidžia valdyti kas, kuriuo laiku ir į kurias patalpas gali patekti.

Pilnas veiklos auditas

Gaukite pranešimus apie durų statusą ar praėjimo auditus (bei bandymus atidaryti duris) Jums norimu būdu ir Jums tinkamu laiku.

Protingos, saugios ir lengvai įdiegiamos. Salto elektroninėms spynos nereikia laidų vedžiojimo. 

Debesų technologija veikinačią SALTO KS praėjimo kontrolės sistemą Jūs gaite valdyti iš betkurio įrenginio: telefono, planšetinio kompiuterio, personalinio konpiuterio, viskas ko Jums reikia tik elektroninis prietaisas su interneto ryšiu.

SALTO KS klientams nereikia jaudintis dėl durų skaičius, nes SALTO KS sistema yra efektyviai valdoma ir gali būti betkokio dydžio.

Vienas pakabukas gali rakinti neribotą durų skaičių. Kadangi SALTO KS pakabukas gali būti įtrauktas į skirtingas SALTO KS paskyras, bei tuo pat metu priklausysti SALTO Virtualaus Tinklo praėjimo kontrolės sistemai.