Mes keičiame Lietuvą

Ar šiandien galite atrakinti savo buto ar biuro duris mobiliu telefonu? STENTRON klientai gali, nes mūsų parduodamose spynose yra reikiama technologija.

Ar žinote, kad šiuo metu vyksta technologinė revoliucija, kai elektroninės spynos keičia mechanines?

Kodėl mes turime 70% Lietuvos rinkos ir esame sumontavę daugiau nei 5000 naujos kartos belaidžių elektroninių spynų? Nes mes specializuojamės bei esame “protingų” belaidžių elektroninių spynų pradininkai Lietuvoje, atstovaujantys geriausius šios srities Europos gamintojus savo technologija neturinčius lygių Pasaulyje. STENTRON – elektroninės spynos. Tik elektroninės.

Mes pakeičiame mechaninius raktus elektroniniais panaudodami belaides elektronines spynas. Tokiu būdu sukuriame patikimą bei lanksčią praėjimo kontrolės sistemą, užtikrinančią Jūsų, Jūsų daiktų bei informacijos saugumą.

Mūsų klientai mumis pasitiki

STENTRON klientai – įmonės, kurioms rūpi saugumas bei investuotų pinigų atsipirkimas. Mūsų elektroninių spynų aptarnavimo bei išlaikymo sąnaudos mažos, tad elektroninės spynos verslo įmonėse atsiperka vidutiniškai per 2 metus. Svarbiausiai – dėl patentuotos technologijos jos suteikia beribes ir patogias praėjimo planų keitimo bei valdymo galimybes. Visi klientai patenkinti kaip veikia mūsų elektroninės spynos ir planuodami plėtrą net nebegalvoja apie mechanines spynas – tik elektronines.

Jau laikas. Nebijokite būti šiuolaikiški ir drąsiai išnaudokite galimybes kurias Jums suteikia naujos kartos belaidės elektroninės spynos. Atsikratykite mechaninių raktų, užtikrinkite sauguma, kontroliuokite verslą, taupykite laiką ir pinigus.