Naują UVS Group biurą saugo modernios ir šiuolaikiškos Salto elektroninės spynos

UVS Group tai viena moderniausių ir pažangiausių įmonių grupių savo veiklą vykdanti ne tik Lietuvoje bet ir už jos ribų. Šiandien UVS Group įmonės siūlo itin platų paslaugų bei produktų spektrą prekybos centrams, benzino kolonėlėms, restoranams, viešbučiams ir ne tik. UVS Group klientai: Maxima, SBA, Vikonda, Hesburger, Rimi, Lukoil ir daugelis kitų prekybinių kompanijų.

Turėdami profesionalų ir nuolatos besitobulinantį specialistų kolektyvą UVS Group įmonės užtikrina aukštą teikiamų paslaugų kokybę, o įranga tiekiama tik iš patikimų bei solidžių partnerių.

Statydami naują biurą elektroninei praėjimo kontrolės sistemai kėlėme itin didelius reikalavimus. Mūsų darbe duomenų ir informacijos saugumas būtinas, siekiant apsaugoti mūsų, bei mūsų klientų informaciją, teigė UAB „Universalios valdymo sistemos“ direktorius Igoris Ruginis. Ieškojome patikimos, modernios, puikiai veikiančios ir lanksčios praėjimo kontrolės sistemos, kuri užtikrintų ne tik pastato perimetro apsaugą, bet apsaugotų ir vidines duris. Vienas iš didžiausių rūpesčių buvo berėmio stiklo durys, kadangi tokiose duryse įrengi praėjimo kontrolės sistema nėra paprasta, o vedžioti vizualiai matomų laidų nenorėjome. Taip pat turėjome poreikį per tą pačią praėjimo kontrolės sistemą kontroliuoti ir valdyti ne tik skirtingų tipų bei saugumo lygio duris, bet ir kelias persirengimo spinteles, kas dažniausiai su įprastomis praėjimo kontrolės sistemomis gana sudėtinga.

Pasak Igorio Ruginio – Salto belaidės elektroninės spynos mums yra pats tinkamiausias sprendimas, kadangi turimas elektroninių spynų asortimentas tinka beveik ant bet kokių durų įskaitant ir berėmio stiklo duris, o sistemos saugumas ir funkcionalumas mums nekelia jokių abejonių. Kadangi patys esame elektroninių sprendimų diegėjai greitai supratome Salto Virtualaus Tinklo privalumus bei teikiamą naudą mums. Belaidės elektroninės spynos tai kaip tik tai ko reikėjo mūsų naujam biurui.

Tadas Čepulis oficialus Salto partnerio atstovas sako „džiaugiamės, kad Salto elektroninių spynų asortimentas toks, kad galėjome pilnai užtikrinti reikiamą pastato saugumą. Turėjome visas galimybes sumontuoti modernias belaides elektronines spynas į skirtingo tipo duris be jokių problemų. Viso pastate daugiau nei 80 kontroliuojamų taškų kas sudaro ~ 70% viso pastato durų. Mano nuomone belaidės elektroninės spynos – ekonomiškai efektyviausias būdas norint apsaugoti ne tik perimetrą, bet ir didžiąją dalį vidinių durų. Bendrai pagal užsakovo pageidavimus buvo net 6 skirtingų rakinimo tipų spynos įskaitant: berėmio stiklo duris, persirengimo spinteles, padidinto saugumo kontrolės duris su papildoma PIN identifikacija, belaidė dvipusė įeigos kontrolė. Su Salto visas šias duris mes apjungėme į vieningą bendrą praėjimo kontrolės sistemą. Be abejonės – vienas pagrindinių sistemos komponentų virtualaus tinklo administratorius. Iš pirmo žvilgsnio tai įprastas kortelių skaitytuvas, tačiau be įprastos durų atblokavimo funkcijos, jis atlieka žymiai daugiau: anuliuoja pamestus raktus, keičia vartotojų praėjimo planus, perduoda informaciją sistemai apie senkančius elementus, atnaujina vartotojų praėjimo planus.

Visą UVS Group vadovybę optimistiškai nuteikė galimybė tas pačias belaides elektronines Salto spynas pritaikyti naujai ateinančiai NFC technologijai, kai spynas galima atrakinti mobiliu telefonu. Deja, kol kas Lietuvoje mobilieji ryšio operatoriai neteikia NFC paslaugos, tačiau tikiuosi, kad greitai ateis ta diena, kai savo kabineto duris galėsime atrakinti mobiliu telefonu.

Galiausiai mes sėkmingai plečiame UVS Group veiklą ir už Lietuvos ribų. Neseniai įrengėme atstovybę Latvijoje. Kadangi Salto elektroninės spynos atitiko mūsų keliamus reikalavimus, todėl į Latvijos biure taip pat įdiegėmė Salto elektronines spynas  – teigia Igoris Ruginis.

elektronine spyna biurams