SALTO elektroninės spynos mokslo įstaigoms

Mokslo sektorius vis dažniau susiduria su grėsmėmis kurias lemia staiga pratrūkęs moksleivių įniršis. Kasmet pasaulį sudrebina įvykiai kai moksleiviai mokykloje panaudoję ginklus užpuola mokytojus ar bendramokslius.

    Saltosystems glaudžiai bendradarbiaudama su mokslo įstaigomis ir būdama elektroninės praėjimo kontrolės lyderė mokslo sektoriuje, atsižvelgdama į situaciją sukūrė specialią belaidę elektroninę spyną Salto AMOK.

     Salto AMOK tai belaidė elektroninė spyna kuri kilus smurto pavojui leidžia įjungti elektroninį užrakinimo režimą, tol kol atvyks pagalba ar pavojaus bus atšauktas.

     Salto AMOK – tai belaidė elektroninė spyna tinkanti ant daugelio jau esamų durų. Norint įstatyti tokią spyną nereikia vedžioti jokių laidų ar kitaip keisti durų konstrukcijos. Spynos vidinėje pusėje sumontuotas kortelių skaitytuvas leidžia greitai įjungti AMOK režimą (išorinio spynos skaitytuvo blokavimą). Tokį spynos apsaugos režimą gali įjungti tik tam leidimą turintys vartotojai – dažniausiai mokytojai, dėstytojai, laborantai ir pan.

     AMOK funkcijos įjungimo galimybės kaip ir visi SALTO praėjimo planai apsirašo vartotojo elektroninėje kortelėje. Vartotojų praėjimo planai ir galimybės valdomos per įeigos kontrolės programą HAMS Pro Access. Pridėjus kortelę prie spynos vidinio skaitytuvo – žalias indikacinis signalas indikuoja apie AMOK funkcijos įjungimą. Indikacijos siganalas praneša, kad patalpa yra užrakinta ir apsaugota nuo galimos grėsmės. Jei kas nors bandys patekti į patalpą kai AMOK režimas įjungtas – išorinis spynos skaitytuvas ignoruos kortelės pridėjimą taip užtikrinantis patalpoje esančių žmonių saugumą.

     Be abejo saugumo sumetimais keli vartotojai (dažniausiai apsaugos darbuotojas, Direktorius) savo kortelėje turi nustatymus kurie panaikina AMOK funkcijos įjungimą iš išorės. Ši funkcija reikalinga, kad būtų galimybė patekti į patalpas ir kritiniais momentais, tačiau galimybę atrakinti elektroninę spyną jei įjungta AMOK funkcija turi tik labai ribotas ratas žmonių.

     Įprastu režimu belaidė elektroninė spyna veikia kai visada – pridėjus kortelę prie išorinio skaitytuvo durys atsirakina ir tada galima patekti į patalpas. Belaidę elektroninę Salto XS4 spuną galima sumontuoti ant jau esamų durų panaudojant esamą spynos korpusą ir nevedant jokių papildomų laidų.

     Salto AMOK spyna apsijungia į bendrą belaidžių spynų tinklą ir gali būti valdoma su visomis pastate ar pastatų komplekse esančiomis spynomis. Viso vienoje Salto sistemoje galima apjungti 64 000 elektroninių spynų ir 4 000 000 vartotojų. Dėl savo patikimumo, lankstumo, įsiklausymo į konkrečius sektoriaus poreikius Salto yra dažnas pasirinkimas mokslo įstaigose visame pasaulyje.

UAB Stentron – oficialus SALTO atstovas Lietuvoje.

Norėdami sužinoti daugiau apie naujos kartos praėjimo kontrolės sistemą kreipkitės:

UAB STENTRON Zietelos g. 3, Vilnius, LT-03160 Tel (8 5) 2339339 Mob +370 655 54577 El.p info@stentron.com