Naujas Ibis viešbutis Kauno centre, įsidiegė SALTO elektroninę praėjimo kontrolės sprendimą

Viešbutis

Viešbutis įsikūręs vos kelios minutės pėsčiomis nuo istorinio senamiesčio, arti geležinkelio ir autobusų stočių su patogiu susisiekimu iki Kauno oro uosto. Naujame viešbutyje yra 125 svečių kambariai su oro kondicionavimio sistema.

Viešbutis Kaune yra naujausias Ibis viešbučių tinklo statinys, kuris yra vieno iš pirmaujančių ekonominės klasės viešbučių tinklo Accor dalis. Ibis nuolatos plečiasi, o dabar yra vienas didžiausių Europos ekonominės klasės  viešbučių tinklas ir ketvirtas pagal dydį pasaulyje savo kategorijoje su 933 viešbučiais ir daugiau nei 113.000 kambarių 53 šalyse, visuose penkiuose žemynuose.

Iššūkis

Saugai ir saugumui viešbučiai skiria labai daug dėmesio, todėl konkrečiai atsižvelgiant į jo svečių kambarių saugumą Ibis Kauno Centro viešbučio iššūkis buvo rasti patikimą apsaugos sistemą, kuri ne tik papildytų šiuolaikinį pastatą ir jo dizaino estetiką, bet veiktų sklandžiai, tuo pat metu suteiktų svečiams patikimą, nekrentančią į akis 24/7 apsaugą.

Agnieszka Filipowicz, SALTO “verslo plėtros vadovė Rytų Europai, sako:” Viešbučiai tikriausiai yra viena iš sudėtingiausių saugumo uždavinių. Viena vertus, jie turi savo svečius, esančių pastate, bet be jų  yra daug kitų žmonių, apie kuriuos svečiai nežino, įskaitant tiekėjus, aptarnaujantį personalą, svečius kurie užsuka i barą ar restoraną, naudojasi konferecijų salėmis ar kitomis verslo paslaugomis.

Taigi, dirbdami su viešbučio savininku Donetu Karčiausku ir oficialiu SALTO partnerių Lietuvoje, mes suprojektavome labai saugią ir lanksčią elektroninę prėjimo kontrolės sistemą. Visuose kambariuose sudėtos 125 Aelement spynos, 125 protingi energijos taupymo įrenginiai, 4 XS4 elektroninės belaidės spynos, 4 sieniniai skaitytuvai ir SALTO HAMS 100 programinės įranga sinchronizuota su viešbučio valdymo programa  OPERA PMS.

Sprendimas

Tadas Čepulis oficialaus SALTO partnerio atstovas sako “Aelement buvo sukurtas atsižvelgiant į viešbučių poreikius, įskaitant galimybę valdyti viso viešbučio saugumą iš vienos vietos. Tai apima galimybę suteikti praėjimo teises į atskirus svečių kambarius ir rinkti audito duomenis realiu laiku, iš kiekvienų durų – nepaliekant dirbo vietos registratūroje. Kiti privalumai viešbučiui – žaibiškas kambario pakeitimas, gebėjimas pratęsti svečio viešnagę akimirksniu, taip pat su šia sistema realiu laiku galima: anuliuoti pamestą kortelę,  matyti įsilaužimo ar paliktų atidarytų durų signalą, nuotoliniu būdu atidaryti duris, gauti visą auditų informaciją, aktyvuoti specialų konferencinių kambarių režimą bei gauti ataskaitas apie senkančias baterijas.

Ir ne tik tai, Aelement spynose įjungtas  NFC (Near Field Communications) veikimas. Taigi, jei ši technologija tampa standartu išmaniuosiuose telefonuose, tad artimiausioje ateityje svečiai galės naudoti savo NFC telefonus su integruota intelektualiąją Mifare kortele,  kaip savo viešbučio kambario raktą. Kai su NFC telefonu  svečias darys rezervaciją Ibis Kauno viešbutyje, jo kambario atidarymo teisės gali būti siunčiamos tiesiogiai į telefoną. Šis technologija suteikia viešbučiui galimybę nuolat atnaujinti savo saugumą, be papildomo investavimo į spynų pakeitimą ir suteikia tai ko viešbučiu reikia labiausiai – visišką kontrolę ”

Rezultatas

Agnieszka Filipowicz komentuoja: “Po didelių apmąstymų ko reikia statomam viešbučiui bei produktų savybių analizės, viešbučio savininkas pasirinko SALTO Systems kaip gamintoją, del jų pažangių technologinių sprendimų viešbučiams saugumo srytyje  ir Aelement spynas kaip produktą, visų pirma dėl savo aptakus ir pažangiausius dizaino.

Jis žinojo, kad tai geriausias sprendimas rinkoje ir, kaip jis pats sako, kad “Ibis” viešbučio ir mano pagrindiniai prioritetai nepriekaištingas saugumas ir didžiausias viešbučio svečių patogumas. Taip pat didžiausias energijos taupymas. Ir man pavyko tai pasiekti pasirenkant SALTO “.

Pagaliau Aistė Cistovienė, dirbanti registratūros vadove Ibis Kauno  viešbutyje, sako: “Siekiant užtikrinti, kad mūsų svečiai būtų saugūs viešėdami mūsų viešbutyje, mes norėjome stilingos aukštos kokybės elektroninių spynų sistemos, kuri ne tik atrodo gerai, tačiau taip pat pasiūlo mums naujausias technologijas ir gali augti kartu su mumis ateityje. SALTO suteikė mums visa tai ir dar daugiau.”

Stentron-rodykle