Naujos kartos belaidės elektroninės spynos Kirtimų logistikos centre

KIRTIMŲ LOGISTIKOS CENTRAS (KLC) yra įsikūręs logistikos ir pramoniniame Vilniaus Aukštųjų Panerių rajone, strategiškai svarbiame ir miestui,ir visai Lietuvai: šalia yra pagrindiniai keliai – automagistralės Vilnius-Kaunas-Klaipėda, keliai į Druskininkus, Minską, Varšuvą.

 

Geras ir greitas susisiekimas. Per rajoną yra nutiesta ir geležinkelio bėgių atšaka. Netoli yra Tarptautinis Vilniaus oro uostas. Per pastaruosius metus buvo itin patobulinta Aukštųjų Panerių rajono infrastruktūra, kas iš esmės pagerino eismo sąlygas.

Belaides elektronines spynos KLC

Šiuo metu KIRTIMŲ LOGISTIKOS CENTRO pastatų plotas siekia apie 44,500 m², iš jų sandėliavimo patalpų – 36,500 m², biuro patalpų – 8,000 m². Komplekso teritorijoje 2009 metais papildomai pastatytas naujas, modernus, šildomas 4,592 m² sandėlis.

KLC komplekse įrengtos patogios ir erdvios automobilių stovėjimo aikštelės ir lengvajam, ir sunkiajam krovininiam transportui.

Kirtimų logistikos centre įsikūrė ir sėkmingai veikia gerai žinomos Lietuvos ir tarptautinės stambios įmonės ir įvairios nedidėlės bendrovės.

Kaip teigė Kirtimų logistikos centro generalinis direktorius Marius Malevskis: siekdami padidinti pastatų ir mūsų klientų saugumą, galvojome apie naują rakinimo sistemą. Rinkomės iš galimų variantų: dėti mechaninę vieno rakto sistemą arba įsidiegti laidinę praėjimo kontrolės sistemą. Tačiau sužinojome apie naujos kartos Salto spynas. Tai unikalus sprendimas. Jo esmė labai paprasta: vietoje esančių mechaninių spynų sumontuojamos  elektroninės spynos – nevedant jokių laidų! Visos elektroninės spynos apjungiamos į bendrą tinklą ir veikia kaip praėjimo kontrolės sistema, kurioje mes galime programiškai keisti praėjimo planus, valdyti spynų darbą, tačiau tam nereikia jokių laidų. Tai iš tiesų naujos kartos sprendimas, kuriuo mes ir mūsų klientai gali naudotis jau šiandien.

Mūsų pastatai jau pastatyti ir įrengti, todėl įprastai laidinei elektroninei praėjimo kontrolės sistemai įrengti reikalingi sudėtingi ir brangiai kainuojantys darbai: kaip laidų pravedimai, durų konstrukcijos keitimai ir panašiai, o mechaninė rakinimo sistema nėra tokia lanksti ir saugi kaip elektroninė. Pametus raktą, reikia keisti dalį ar net visą mechanine sistemą, be to mechaninis raktas nepalieka jokios žymos kada, kas ir kur juo naudojosi – tęsė Marius Malevskis. Belaidės elektroninės Salto spynos puikus sprendimas mūsų logistikos centrui, kadangi nereikalingi papildomi darbai kurie reikalauja daug finansinių bei laiko resursų. Be to, mūsų logistikos centras turi ne vieną pastatą kuriame norime elektroninio rakinimo. Išnaudodami Salto Virtualaus Tinklo teikimas galimybes, su tuo pačiu elektroniniu raktu (pavyzdžiui kortele, apyranke ar net mobiliuoju telefonu) galima valdyti ir kontroliuoti patekimą į visus pastatus iš vienos vietos be jokių laidų. Džiaugiamės ir tuo, kad su elektroninėmis Salto spynomis galime užtikrinti savo klientams didesnį saugumo lygį – visos biuro pastato spynos savaime užsirakina vakare. Toks sprendimas palengvina ir apsaugos darbuotojų darbą, kadangi jiems nebereikia fiziškai užrakinėti durų – elektroninės spynos tai padaro automatiškai.  Greičiausiai dėl panašių prežaščių Salto spynas pasirinko ir Heathrow bei Miuncheno oro uostai ar Pranūzijos parlamentas – toliau mąstė Kirtimų logistikos centro direktorius Marius Malevskis.

KLC transformatorineIMGP2130

        Kirtimų Logistikos Centras – įdomus projektas, kadangi centrą sudaro keli atskiri pastatai didelėje teritorijoje, labai skirtingos durų konstrukcijos, spynos turi veikti skirtingais režimais – apie objektą pasakoja UAB Stentron direktorius Tadas Čepulis.  Saugumas, praėjimo valdymo lansktumas ir pritaikymo galimybės buvo kertiniai elementai, kuriuos akcentavo užsakovas. Salto turi neribotas galimybes kurias suteikia tiek pati elektroninė sistema, tiek itin didelis produktų portfelis, kuriuos galima pritaikyti praktiškai  bet kokioms durims.  Šiame projekte didžiausias iššūkis buvo sumontuoti elektronines spynas į elektros tranformatorinių duris. Jos gamintos turbū prieš keles dešimtis metų iš vientisų metalo lakštų, rakinamos pakabinama spyna prieš tai užstumiant skląstį. Tai labai nepatogu, kai į vidų reikia papulti greitai nes visos pakabinamos spynos su skirtingais mechaniniais raktais – nemažai laiko užima tinkamo rakto paieška, šaltą žiemą spynos užšaldavo. Dabar su belaidėmis elektroninėmis Salto XS4 spynomis patekimas į šias patalpas greitas, patogus ir kas svarbiausias – nebereikia ieškoti raktų.

        Džiaugiamės, kad   su naujos kartos belaidėmis elektroninėmis spynomis Salto pilnai įgyvendinome keltas užduotis. Kadangi objekte veikia ir Virtualus Salto Tinklas – sistemos plėtrai nėra jokių kliūčių.  Tikėtina, kad ilgainiui pastate iš vis nebeliks mechaninių raktų, kadangi jausdami teikiamą naudą ir patogumą daugiau nei 78% Stentron klientų nuolatos plečia turimų elektroninių spynų tinklą.

UAB Stentron – oficialus SALTO atstovas Lietuvoje.

Norėdami sužinoti daugiau apie naujos kartos praėjimo kontrolės sistemą kreipkitės:

UAB STENTRON

Zietelos g. 3, Vilnius, LT-03160

Tel  (8 5) 2339339

Mob   +370 655 54577

El.p info@stentron.com