Salto elektroninės spynos užtikrino saugumą Didžiojo Aštuoneto susitikimo metu

„Lough Erne Golf Resort ” – vieta, kur vadovai iš Didžiosios Britanijos, JAV, Kanados, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Japonijos, Rusijos ir ES susitiko aptarti pagrindinių pasaulinių ekonominių, politinių ir saugumo problemų, įskaitant energetiką ir klimato kaitą, maisto saugą ir mitybą, ir permainas vykstančias Vidurio Rytuose ir Šiaurės Afrikoje, visų pirma padėtį Sirijoje.

Kurorte yra 120 skirtingos prabangos ir komforto kambarių, kuriuos sudaro 53 viešbučio kambariai, 2 liuksai, 2 apartamentai , 2 apjungti apartamantai ir 25 Prabangūs nameliai, kiekvienas išsiskiriantis elegantišku šalies namų stiliumi. Kiti pastatų ansamblį sudaro pasaulinės klasės restoranas, atsipalaidavimo baras, biblioteka, piešimo kambariai ir autentišką tajų Spa.

„Unikali SALTO duomenų į kortelę irašymo funkcija užtikrina saugią praėjimo kontrolės sistemą keletoje prabangių viešbučių  Airijoje ir daugelyje kitų viešbučių visame pasaulyje,  todėl SALTO elektroninės spynos suteikia išskirtinį saugumą ir Lough Erne Golf Resort” komentuoja Kieran Gorey iš Ambar Systems Ltd, vietos SALTO sertifikuota partnerė.

“Dirbdami kartu su SALTO mes įdiegėme labai saugią ir lankstčią praėjimo kontrolės sistemą kuri pilnai tenkina viso kurorto poreikius. Elektroninės viešbutinės spynos šiuo metu saugo  85 miegamųjų duris pagrindiniame viešbutyje ir 25 išorines namelių dduris. Naujos kartos elektroninės spynos veikia su Mifare standarto atstuminėmis kortelėmis, papildomai sutvirtintos antivandaline apsauga ir kiekvienas užraktas gali palaikyti iki 64.000 vartotojų.

Pradžioje klientai norėjo  on-line režimu veikiančių durų, kurios būtų sujungtos laidais su valdymo pultu, tačiau toks sprendimas būtų buvęs labai brangus. Kartu su architektu ir kliento atstovu pasirinkome autonomines belaides elektronines spynas, užtikrinančias aukščiausią saugumo lygį” tęsiasi Gorey.

„Nuo pat pradžių viešbučio saugumas buvo svarbi šio projekto dalis”, sako Patricija Donohoe Lough Erne Golf Resort. “Mums reikia veiksmingos, lengva valdomos sistemos, kuri yra pakankamai lanksti, norint patenkinti mūsų ateities saugumo reikalavimus, todėl meas pasirinkome SALTO praėjimo kontrolės sistemą. Tai suteikia mums galimybę atšaukti pagrindines korteles iš sistemos, svečiams išėjus, atsilaisvinus kambariui arba jas pametus, tai leidžia mums išlaikyti aukštą saugumo lygį užtikrinant saugią ir prieinamą aplinką tiek Svečiams, tiek darbuotojams. ”

Salto spyna viesbuciams
Elektroninė spyna viešbučiui Salto AElement