Elektroninės spynos viešbučiams

Nauja RE-EVOLIUCIJA apgyvendinimo sektoriuje

Jau daugiau nei dešimtmetį, SALTO Systems buvo RFID technologijų lyderė elektroninių spynų srityje, užtikrinanti saugumą tūkstančių komercinių pastatų visame pasaulyje.

SALTO sėkmė apgyvendinimo sektoriuje buvo taip pat įspūdinga,  SALTO elektroninės spynos buvo įdiegtos keliuose geriausiuose viešbučiuose visame pasaulyje. SALTO dirbo su daugiau nei 6000 prestižinių, prabangių ir kurortinio tipo viešbučių visame pasaulyje, bei kitų rūšių apgyvendinimo patalpų bei kurortų. Tokiu būdu SALTO plačiai žinomas kaip elektroninių spynų viešbučiams tiekėjas.

SALTO sprendimai apgyvendinimo sektoriaus klientams yra viso to, ką mes darome, širdis. SALTO technologija apima plačius kliento poreikius: rūpintis turto saugumu, taip pat supaprastinti ir padidinti personalo valdymo veiklą.

SALTO elektroninės spynos viešbučiams, ne tik kontroliuoja ir užtikrina saugumą svečių kambariuose; jos taip pat gali būti naudojamos valdyti visas kitas duris, kurias naudoja personalas,  svečiai ar tiekėjai. SALTO suteikia pilną kontrolę, kas ir kur gali patekti visame pastate. SALTO elektroninės spynos viešbučiams gali būti integruotos su CCTV, signalizacija, darbo laiko apskaitos ar kitomis sistemų, jei to reikia.
Per praėjimų auditus SALTO sistemoje, darbuotojai gali būti stebimi ir jų prieigos teisėms gali būti pakeistos nedelsiant tiek kartų, kiek reikia. Audito sekos informacijos galima atsisiųsti į sistemą.
SALTO išsami ir patikima RFID elektroninių spynų viešbučiams sistema suteikia daugiau konkurencingumo bei modernumo apgyvendinimo sektoriaus klientams.

SALTO viešbučių elektroninių spynų sistema jau saugo tokius viešbučius:

Grand SPA Lietuva – Druskininkai;

Druskininkų viešbutis – Druskininkai;

IBIS Kaunas – Kaunas;

SPA Vilnius  – Druskininkai;

Aqua – Druskininkai;

Palangos Vėtra – Palanga;

Radisson Blu Astorija (personalo durys) – Vilnius;

Margio krantas – Trakai,

Panorama – Vilnius;

…….ir daugelis kitų

Viešbutinė spyna Salto AElement