Oro uostams

Nuo terminalų ir bendrai keleivių saugumo iki pat pastatų ūkio valdymo, oro uosto ir transporto sektorius reikalauja realaus laiko praėjimo kontrolės sprendimo per belaidę technologiją.  Siekiant užtikrinti veiksmingą, optimalų ir ekonomišką saugos sprendimą bei lanksčią ir patikimą žmonių srautų valdymo sistemą belaidės elektroninės spynos – puikus sprendimas.

Šie oro uostai jau apsaugoti su Salto belaidėmis elektroninėmis spynomis:

Heathrow Airport, BAA – London, United Kingdom
DHL Hub Leipzig – Schkeuditz, Germany
British Airways – Harmondsworth, United Kingdom
Flughafen München – München, Germany
Hartfield – Jackson Airport – Atlanta, USA
Sterling Airlines A/S – Dragoer, Denmark
AENA – Madrid, Spain
Air Alpha A/S – Odense, Denmark
Aeroport de Lilles – Lesquin, France
Ireland West Airport Knock – Co.Mayo, Ireland
Ocean Sky Jet Centre Ltd – Luton, United Kingdom

…. ir daugelis kitų.

Miuncheno oro uostas

Miuncheno oro uostas ketvirtas pagal dydį tarptautinis oro uostas Vokietijoje. 2011, Miuncheno Oro uostas buvo įvardintas kaip geriausias Europos oro uostas ir ketvirtas geriausias pasaulyje. Tokią pagarbą jis užsitarnavo dėl šiuolaikinės keleiviams ir komercinei aplinkai skirtos infrastruktūros, bei plataus orlaivių aptarnavimo sferos. Veikiantis 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę ir aptarnaujantis virš 30 milijonų keleivių per metus, su daugiau nei 235 reguliariais ir užsakomaisiais skrydžiais visame pasaulyje, Miuncheno oro uostas yra pagrindiniai tarptautinių oro kelionių vartai pietų Vokietijoje.
Kaip dalį savo planuojamos saugumo gerinimo programos, Miuncheno oro uostas turi labai saugius ir patikimus įeigos kontrolės sprendimus, tam  kad galėtų atitikti ypatingus poreikius. SALTO belaidės elektroninės spynos XS4 bei visa valdymo sistema atitinka nustatytus reikalavimus, dėl to ji ir buvo pasirinkta šiame oro uoste.